Váš penzion s restaurací, sportovně jezdeckým areálem a krásnou přírodou Litovelského Pomoraví.

koně

Váš pobyt, dovolenou i rodinnou či firemní akci můžete prožít nejen uprostřed krásné přírody ale i v blízkosti koní. Připravíme pro Vás s našimi instruktory jak projížďku přírodou, tak i výukové hodiny v otevřeném kolbišti nebo kryté jezdecké hale v blízkosti Lovecké chaty.

Projížďky přírodou i výcvikové hodiny zajišťujeme na Lovecké pro dospělé i děti. Vždy v doprovodu zkušeného instruktora. Na Lovecké chatě si též můžete nechat ustájit svého koně nebo si pro sebe pronajmout dostupné prostory.

golf

Nejen pro ubytované ale i širokou hráčskou veřejnost nabízí Lovecká chata možnost využití minigolfového hřiště se 17 jamkami k zábavě, hře i pořádání neformální turnajů a soutěží v kombinaci s dalšími  možnostmi sportovního vyžití, firemních outdoor tréninků i programů pro školy. Jamky jsou různé úrovně obtížnosti a vyhrává ten nejlepší!

bobří hrad

Bobří hrad – domov našich bobrů. V blízkosti Lovecké chaty stojí za návštěvu Bobří hrad, kde se můžete krátce seznámit s životem těchto živočichů v současnosti opět obývajících přírodu Litovelského Pomoraví. Za zmínku stojí i další artefakty z jejich života v blízkosti Bobřího hradu, který je jinak celoročně přístupný.

cyklistika a inline bruslení

Okolí Lovecké chaty a celé Litovelské Pomoraví je protkané cyklostezkami od Olomouce, Horky nad Moravou, Chomoutova, Skrbeně, Litovle,… Chcete-li si udělat cyklovýlet, pak centrem načerpání nové energie je právě Lovecká chata. K dispozici je základní vybavení na servis kol. V plánu máme umístit 2 nabíjecí stanice pro elektrokola. Obtížnost cyklostezek je mírná, povrch kvalitní asfaltový. Hlavní inline okruh Horka nad Moravou – Skala (od hřbitova) – Lovecká chata – most a zpět bude mít 4,5 km kvalitního asfaltu. Vzhůru do sedel, vzhůru do bruslí!

sportovní vyžití

Sportovní vyžití na Lovecké chatě? Lovecká není jen místo pro odpočinek, ale i místo pro aktivní odpočinek plný sportu a zábavy. Cyklostezky a online stezky v Litoveském Pomoraví, ježdění na koni a jezdecké kurzy, minigolf, krytá hala s lanovým centrem, hřiště na kopanou, řeka Morava a blízkost Poděbradských jezer a mnohé další. Kdo chce lovit, musí mít natrénováno!

školy v přírodě

Pro školy i školky zajišťujeme na Lovecké chatě a jejím okolí pobyty v přírodě s možností výuky, pořádání školních výletů i sportovních akcí. Mladí lovci a lovkyně se v Litovelském Pomoraví naučí něco o přírodě, flóře i fauně, která zde s námi žije. Na Lovecké máme i vlastní ovce a kozu. Ty ovšem nelovíme!