LOVECKÁ CHATA

Oblíbené výletní místo se stylovou restaurací, penzionem a jezdeckým areálem nabízí široké spektrum volnočasových aktivit pro nejrůznější setkání, rodinné a společenské akce. Celý areál se nachází v Horce nad Moravou v malebném prostředí chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví, blízko historického města Olomouc.

Stylová restaurace nabízí vynikající staročeské, moravské i zvěřinové speciality.

Lovecká chata a její blízké okolí skýtá velkou řadu možností k aktivnímu odpočinku. Můžete se zde projet na koni, zkusit svou odvahu v lanovém centru, zahrát si minigolf, paintball, malou kopanou, zastřílet si z luku či vzduchovky, nebo se jen tak procházet v kouzelné okolní přírodě. 

 

 

PENZION

Vaši dovolenou, víkend, rodinnou nebo firemní akci můžete prožít uprostřed krásné přírody nejen v blízkosti koní, ale i s možností využití množství rekreačních a sportovních aktivit. Lovecká chata má celkovou ubytovací kapacitu 45 osob. Nabízí ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích, které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC a TV. Pro novomanžele máme připravený svatební apartmán s manželským dvoulůžkem. Celý penzion a restaurace jsou nekuřácké, mimo venkovní terasy.

K ubytování je možné objednat snídaně, polopenzi i plnou penzi.

Ceník penzionu

Pro zájemce o ubytování nabízí Lovecká chata celou škálu možností cenové nabídky za ubytování. Vše se odvíjí od počtu osob, délky pobytu, četnosti Vašeho ubytování na Lovecké chatě, náročnosti na ubytování co se týče vybavení a ostatních služeb atd. Naše ceny jsou smluvní, zohledňují různé slevy a odvíjejí se od konkrétní specifikace všech Vašich požadavků.

Ceny za ubytování se pohybují v rozmezí 450 – 600 Kč za osobu/noc. Samozřejmostí je snídaně v ceně noclehu.

Pro Vaši spokojenost a příjemný pobyt na Lovecké chatě uděláme vše, co bude v našich silách.

Facebook
Facebook
Instagram